Fara e Flliqt - Episodi 14 Sezona 2

  Приказа 235,020

Fara e Flliqt Official

Пре месец

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fara e Flliqt - Episodi 14 Sezona 2
Follow #FaraeFlliqt on Instagram:
faraeflliqtofficial
Follow #MuhametArifi on Instagram:
muhamedarifiofficial
Follow #EdonBerveniku on Instagram:
edon_berveniku
#Onima #Faraeflliqt #RSplayer

Коментара
ST BRUDA
ST BRUDA Пре 11 сати
🤣😂😂 super vec vazhdo I
Agan King
Agan King Пре 29 дана
Ahhaahahhahahaha kredia banese 5.0000
Enis Vebiu
Enis Vebiu Пре месец
🤣🤣🤣🤣🤣
Dritan Shabani
Dritan Shabani Пре месец
Hahaha
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout Пре месец
Qi si hi suedisht nata temen me fol qe qafa diss suedezve 🤕🤣🤣
Besnik Faiku
Besnik Faiku Пре месец
Kur thash un harami juve dhe familjen e juaj e shkatron ju jo se qef qe pa shpi pa pare... zoti e ka ba haram per te miren e juaj mos u beni mendje mdhenj sepse ja nje shembull.: shejtani (djalli) kur ishte ne adhurim te Allahut ai e ndali faljen e nje segjdeje per ademin s.a per respekt dhe shejtani nuk e pranoi urdherin e zotit dhe u dëbua nga xheneti dhe me heret ai u fal per 8000 vite dhe per nje seçde ndaj ademit s.a. siq thash ai e humb xhenetin per gjithmon dhe mallkohet ndersa ju a qka ju njerz edhe mos vet dhe mos me no se so e vertet ju duke mos e ndegjuar ju vetem denoheni dhe nuk ndalet denimi i caktuar nese esht xhehnemi 😭🥺
Besnik Faiku
Besnik Faiku Пре месец
4:28 a e din se o haram po ama o biznis po qa osht tu ju interesu qerve familja jote hek.Zoti tha haram ju jo zotit nuk i ndryshohet asgje pse ju bejni haram por prap sdodh gje nese edhe nuk e bajni haramin.Muhamedi s.a. Haram esht dobsim i ket imanit NJERIU VEQ SE PRITON ME I PERMBUSH KERKESAT-OBLIGIMET NDAJ ZOTIT dheeeeee ka menyra tjeter e cila eshte FALJA të cilën FALJA ESHT ME KERKU FALJE DHE REGULLOHET IMANI
mentor
mentor Пре месец
10:22 hahahha
ArTuR ZHuRi
ArTuR ZHuRi Пре месец
Hahhhahah
KAPITEN
KAPITEN Пре месец
Gixha let fol si episodat e kalume se shum palidhje qe pi qon hunt qeshtu
alban topojani
alban topojani Пре месец
Po valla i mshelin delet qe do me than Popull dele jena me krye qobanat
Travis Stoaty
Travis Stoaty Пре месец
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
113 Ultimatum
113 Ultimatum Пре месец
22 vjet cicat n'kthize QR HAHAHAHHAHAHHAHAHA
Castriota Gjergj
Castriota Gjergj Пре месец
Zgjatne Oh Bir Ska Ma tfort Se ju
Vali jollxhiu
Vali jollxhiu Пре месец
ahahaha
smithwesson870
smithwesson870 Пре месец
Zgatne edhe merrne donjetin oo biraqa!
Leart Idrizi
Leart Idrizi Пре месец
Sbesoj vlla se Donjeti osht tu luj te Bufe e Parlamentit
Bobi 88
Bobi 88 Пре месец
Hahahaha lot robt bravo quna
ZIA KING
ZIA KING Пре месец
Respekt
Baba Dogjani
Baba Dogjani Пре месец
Mat mdhejt e Kosovos jeni
A R
A R Пре месец
Motren n’jelek e n’cica kush ma permen qat Donjetin a Shpk Nazin se naj keni xhigav !! Juv kshyret qysh e bojn mir nese jo,shko qine maman duke ber kakan !!
Leotrim Racaj
Leotrim Racaj Пре месец
Gjuju krejve nakshe pshtu
B A
B A Пре месец
4:45 😂😂😂😂😂
Dardan Korbi
Dardan Korbi Пре месец
M lujti gixha n fund kur kajka hahahahahaahahahahah
N.N C.C
N.N C.C Пре месец
1sha jeni bre GOPT 👌😍😂
Shqiprim Krapi
Shqiprim Krapi Пре месец
12 muj ka 110 bajn 1320 Euro e jo 1100 euro
Misini Kingi
Misini Kingi Пре месец
Filem E Pasni BO qit EPisod A Brawoo JuLumt DJEMAA
Redon Gaming
Redon Gaming Пре месец
Per mue shume qesharake🙉😺😸😹😻🤛🤜👏
Loni Loni
Loni Loni Пре месец
Noizyde
Agim Veseli
Agim Veseli Пре месец
Ooo Dekaa 😂😂😂 3:23 Ajde Tërlate gjustikin 😂😂😂
E T O R
E T O R Пре месец
13:45 qyre qendresaa e ite my love😂😂😂😂
rinor syla
rinor syla Пре месец
3:34 AHAHAHAHAH
Andi Gashi
Andi Gashi Пре месец
3:00 🤣🤣
Valdrin Shabani
Valdrin Shabani Пре месец
Fort
DEADSHOT TEAM
DEADSHOT TEAM Пре месец
Kqyre qendresa e its my love
La Bi
La Bi Пре месец
😂
MASKAA MUSIC
MASKAA MUSIC Пре месец
Best episod 👍🏼😂
Elmedin Ademi
Elmedin Ademi Пре месец
Qendresa e it's my lovet
シkresha
シkresha Пре месец
Kush e pa erzen e its my love te pokeri
DIDI
DIDI Пре месец
05:57 - 06:02 ohhhh gixha jam oh bir...🤣🤣🤣
Bukurie Fejzullahu
Bukurie Fejzullahu Пре месец
Qendresa myrtezi WTF
Argjent Berisha
Argjent Berisha Пре месец
MOS HANI MUT SE ALBINI SJU KA FAJ JENI PA SHKOLL E JENI RRAS BARIT QE ME NA MSHEL MA THEN QA ME I BA TASH DIKUSH MSON DIKUSH SILLET DELE SA PER DELE JENI JU UN SJOM NESE MENONI QE ALBINI KA ME JAU NDREQ PUNT PA I GRA SHKOLLES HARRONE NJOJT KENI ME MET KREJT
Burhan Smahalji
Burhan Smahalji Пре месец
Jeni bo seriozisht monotona spo ju ka hije moo ose merni aktor ma shum ose lene kejt shumica ju klikojn veq me hi komentet mi kqyr pse spo ja qoni ni ofert Fk LATTA nashti jav ndryshon pak se bajata jeni bo vallai po besoni
Shaban Shala
Shaban Shala Пре месец
Like nese e pat qendresen e it's my love hahahahaha!!
A L
A L Пре месец
O liridon kur do vi dita me fitu 1 her thell sony ahahhaha 🇦🇱
Ali AA
Ali AA Пре месец
Ndrroone bre pak bone kishe keni dhez me pare najsen se na e kput shpirtin veq fukare tu hjek
Deni Star
Deni Star Пре месец
Jeni te mdhej 🔥🔥🔥
The Best
The Best Пре месец
Me syza tu lu poker😂😂😂
Tomi Tomi
Tomi Tomi Пре месец
Realiteti
Virgjir Dragusha
Virgjir Dragusha Пре месец
Na knaqt e hajt 🤣
UNKNOW
UNKNOW Пре месец
Na thijt karin me ket make pose
Arlind Bakija
Arlind Bakija Пре месец
Ndrone stlin pak tpasun. Tu bo dicka se kshu se han mo
Egzon Sejfiu
Egzon Sejfiu Пре месец
Mir
Denis Kras
Denis Kras Пре месец
Qa kari u bo me kit zo gixhalino
Deiko Malos
Deiko Malos Пре месец
kur do zini peshk moo😂 ni strejt ka suhareka te burimi nxeht i pjekt del😂 o gixha😂
Fuad Vatovci
Fuad Vatovci Пре месец
Hanksh me lug dukatit axha fajdexhi haha
Uncle Chaox
Uncle Chaox Пре месец
21:07 😂
lej flleshat
lej flleshat Пре месец
Menzi po e presim te premten me dal
FF crazy
FF crazy Пре месец
Ake qaty qendresa e its my love a pm foket
ENIS BYTYQI
ENIS BYTYQI Пре месец
Po
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻🤙🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻🤙🏻👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻
Psyd0n
Psyd0n Пре месец
Juv kan hargju edhe foret zbahet ni emison me 3 vet, shpk nazi perfect
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻🤙🏻👑👑👑👑👑👑👑👑
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻👑👑👑👑👑👑
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼💪🏼👍🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻👑👑👑👑👑👑
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻🤙🏻👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Oran Guzhda
Oran Guzhda Пре месец
👉🏻💪🏼👍🏻
Arlind Vishaj
Arlind Vishaj Пре месец
Shum shkurt Episode edhe pse mor gigj pe ndryshon zonin strejti a qka ahahaha 😂
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha Пре месец
Gixha, legjendes, 😂😂😂👏👏.👌
Ismail 88
Ismail 88 Пре месец
Skem pare o bir 😂🤣hihihihihhhh😂🤣
Albulena Berisha
Albulena Berisha Пре месец
kejt kejt mir qa ma kini qit at qendresen aty🤮
ANDI
ANDI Пре месец
🤣🤣🤣🤣🤣valla po
GAMING GPT
GAMING GPT Пре месец
Shyqyr niher ner 30 komentova😂
Dorart Zeqiri
Dorart Zeqiri Пре месец
Kush i kqyri komentet pa e kqyr FARA E FLLIQT😂❤️
Adrut Piamo
Adrut Piamo Пре месец
Une
Januz Veselaj
Januz Veselaj Пре месец
ti
Albulena Berisha
Albulena Berisha Пре месец
shum shkurt be boni mat gat😊
Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini Пре месец
Bile zgjatne pak, bone 40min
lion bibaj
lion bibaj Пре 17 дана
Hec be se po tqi fmin e nanes
Aulon Destani
Aulon Destani Пре месец
24
Edison Sylejmani
Edison Sylejmani Пре месец
04:58 😂🤣
I Ademaj
I Ademaj Пре месец
👍👍👍👍👍
Ramadan Bajra
Ramadan Bajra Пре месец
Legenda ♥️
XD ARJON
XD ARJON Пре месец
Kingat
Loni pro pubg
Loni pro pubg Пре месец
Fifa 20
XD ARJON
XD ARJON Пре месец
Hi kinga
Kushtrim Raka
Kushtrim Raka Пре месец
Prej Mat Kqive Mat Mirt Jeni Suksese⚡️🌎🇦🇱
Glory Eagle
Glory Eagle Пре 4 дана
@Kushtrim Raka dekmit nkar ti silli
Kushtrim Raka
Kushtrim Raka Пре 5 дана
Motrat Jav La shtatzan 🖕🏻🖕🏻
Glory Eagle
Glory Eagle Пре месец
@Endrit Sahitaj qajo bir
Glory Eagle
Glory Eagle Пре месец
ha kar ha
Artan Ibraimi
Artan Ibraimi Пре месец
Birinjoooo
MrBeast Fan
MrBeast Fan Пре месец
"""Congrats to everyone who is early and found this comment""""
Fuad bajrami bajrami
Fuad bajrami bajrami Пре месец
Bravo shum te fort jeni
Fara e Flliqt - Episodi 15 Sezona 2
20:07
Fara e Flliqt Official
Приказа 212 хиљ.
Fara e Flliqt - Episodi 13 Sezona 2
20:02
Fara e Flliqt Official
Приказа 240 хиљ.
Marija Šerifović ili JK...Evo koga je izabrao Isak Šabanović
1:40
Nina Todorović - Fali Tren (Official Video)
2:13
Parabellum Official
Приказа 2,3 мил
CBC TV Shpk Nazi - Episodi 20
1:00:52
CBC TV
Приказа 1,2 мил
Lud, zbunjen, normalan Ep 48 - Kokošinjac (CIJELA EPIZODA)
28:48
Lud,zbunjen,normalan-ZVANICNI KANAL
Приказа 3,4 мил
Fara e Flliqt - Edicioni Festiv 2021
44:50
Fara e Flliqt Official
Приказа 525 хиљ.
CBC TV Shpk Nazı - Episodi 30
43:46
CBC TV
Приказа 904 хиљ.
Fara e Flliqt - Episodi 9 Sezona 2
25:41
Fara e Flliqt Official
Приказа 340 хиљ.
Veç Kesh me Xhejlane Tërbunja - 27.02.2021 ATV
1:31:45
Fara e Flliqt - Episodi 3 Sezona 2
32:44
Fara e Flliqt Official
Приказа 537 хиљ.
Fara e Flliqt - Episodi 5 Sezona 3
22:56
Fara e Flliqt Official
Приказа 212 хиљ.
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 2
25:31
Fara e Flliqt Official
Приказа 459 хиљ.
Fara e Flliqt - Episodi 1 Sezona 3
24:27
Fara e Flliqt Official
Приказа 263 хиљ.
Marija Šerifović ili JK...Evo koga je izabrao Isak Šabanović
1:40
Nina Todorović - Fali Tren (Official Video)
2:13
Parabellum Official
Приказа 2,3 мил
Vakcina turizam u Srbiji | ep231deo09
4:00
24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal
Приказа 104 хиљ.
OTVORIO SAM ROCKFAM FABRIKU!!
8:01
Dex Rock
Приказа 371 хиљ.
EKSTREMNI IZAZOVI NA OSTRVU
16:31
Andrija Jo
Приказа 179 хиљ.
DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.1582: Talačka situacija (20.04.2021.)
9:35
Nikad nije kasno - Cela emisija 23 - 18.04.2021.
1:38:36
Nikad nije kasno
Приказа 91 хиљ.